Головний баннер

Курс англійської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити англійську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Причини вивчення англійської мови за допомогою онлайн курсів

За допомогою нашої мовної школи можна відкрити для себе переваги вивчення даного прислівника. Кваліфіковані педагоги відповідають на запитання, мають великий досвід, знаходять до учнів персональний підхід, гарантують досягнення ефективного результату.

Завдяки курсам англійської мови онлайн ви самі вибираєте собі графік розкладу занять. Більше не потрібно витрачати час на поїздку в офіс, при цьому вказана ціна вам сподобається, адже вона досить розумна (уроки проходять на вищому рівні). Ви навчаєтесь де зручно (вдома, на роботі, на природі, у відпустці) і будь-коли (вранці, вдень, увечері).

Переваги віддаленого вивчення англійської мови онлайн

Онлайн курси англійської мови в Україні надають можливість ознайомитись із традиціями, культурою, історією та менталітетом мешканців Великобританії. З їхньою допомогою долаються будь-які мовні бар'єри. До переваг належить:

  • можливість розпланувати особистий час, займатися в комфортних умовах;
  • вибір групових або індивідуальних занять (останній варіант оптимально підходить людям, які бентежать за наявності сторонніх або бажаючих максимально якісно опанувати цю мову);
  • відсутність прихильності до певного місця, адже підключатися до занять можна у будь-якій точці Земної кулі, головна наявність інтернет мережі;
  • спілкування з жителями Англії без будь-якого мовного бар'єру;
  • відсутність зайвого виходу з дому, особливо в періоди загострень різних вірусних захворювань.

Якщо ви хочете пройти найкращі онлайн курси англійської мови, звертайтесь до нас. За бажання можна записатися на пробний урок.

Кому підходить навчання 

Курси англійської мови онлайн з нуля підходять людям, які ніколи не вивчали іноземні прислівники, не мають жодного уявлення про правила граматики. Завдяки їм ви почнете вільно розмовляти, навчитеся дотримуватись граматичних правил, складати особисті та ділові листи.

Онлайн курси англійської мови є зручним форматом вивчення даної мови, за рахунок якої можна досягти високих результатів. Завдяки інноваційним методикам та технологіям заняття можуть відбуватися в домашніх умовах. Такий тип навчання оптимально підходить:

  • людям, які воліють працювати віддалено, люблять проводити час вдома, віддають перевагу самотності та комфорту;
  • цілеспрямованим зайнятим особам, які цінують особистий час, бажають щохвилини проводити гранично ефективно;
  • бізнесменам, які ведуть переговори з іноземними діловими партнерами, для кращого розуміння співрозмовника;
  • мандрівникам, яким знання прислівника необхідне для зручнішого спілкування з англійцями та представниками різних країн.

Ми пропонуємо групові або індивідуальні курси англійської мови онлайн. Наші викладачі розробляють спеціальні навчальні програми, які активно використовуються на уроках, використовують інноваційні інтерактивні майданчики. Ви повністю занурюєтеся в іншомовну атмосферу, адже заняття ведуться повністю на іноземній мові.

Педагоги доступно та зрозуміло пояснюють навіть складний матеріал. Тривалість уроків може змінюватись, залежно від побажання учня (в середньому 45 хвилин). Основний акцент робиться на розмовні вправи, інформація подається доступним і зрозумілим способом. Програма включає спілкування з носієм, заняття на сприйняття автентичних розмов. Спеціальна методика розроблена для досягнення ефективного результату за максимально короткий період.

На курси англійської мови онлайн ціни є достатньо доступними. Ми намагаємось йти назустріч клієнтам. На сайті є спеціальна технічна служба підтримки. Для запису достатньо вказати ім'я, номер телефону та електронну адресу.

Клієнти обирають нашу мовну школу, адже ми пропонуємо онлайн-курси англійської мови з сертифікатом. Процес приносить як знання, а й справжнє задоволення, відбувається цікаво і цікаво. Ви точно залишитеся задоволені якістю обслуговування, кваліфікованими педагогами та ефективністю результату. 

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
225 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
63 грн / 45хв
Чому англійська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість
Якість
Успішна здача екзаменів IELTS та TOEFL

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця