Головний банер

Курс арабської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити арабську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Ці важко вивчати арабську мову онлайн

Вивчення цієї говірки для європейців відбувається досить складно, насамперед це стосується листа. Завдяки курсам арабської мови онлайн ви навчитеся важкодоступним фонемам, правилам постановки слів та іншим премудростям. Ми пропонуємо групові або індивідуальні заняття тривалістю 45 хвилин. Штат складається з кваліфікованих педагогів, які відповідають на питання, докладно розповідають про різні "підводні камені", труднощі і нюанси. Вказана вартість досить прийнятна, уроки відрізняються високою якістю, адже вчителі зрозуміло та зрозуміло доносять до учнів необхідну інформацію.

Переваги навчання через інтернет

За рахунок розвитку інноваційних технологій онлайн курси арабської мови можуть проходити будь-де: у домашній обстановці, під час обідньої перерви, на природі чи відпочинку. До переваг такого навчання належить:

  • Відсутність витрачання часу на поїздку в офіс, можливість відразу починати урок, сидячи на затишному дивані та маючи поряд всі необхідні пристрої для максимальної комфортної зручності.
  • За рахунок мережі інтернет надається можливість спілкуватися з педагогом з будь-якої точки планети, достатньо наявності до мережі та необхідного девайсу (комп'ютер, планшет, ноутбук, смартфон). Викладачі є кваліфікованими носіями іноземної говірки, виправляють допущені помилки у розмові та граматиці, вчать правильної вимови.
  • Вибір зручного розкладу для проведення занять.
  • Виконання різних вправ та завдань у будь-який час дня, оскільки матеріали завжди під рукою.

Навчання необхідне з ряду причин: бажання навчитися спілкуватися з корінними арабами на їх рідній мові; можливість читати, писати, дивитися фільми в оригіналі; ознайомлення з історією, культурою, менталітетом та традиціями близькосхідного регіону. Вивчення арабської мови на онлайн курсах у нашій мовній школі суттєво допоможе.

Деякі люди впевнені, що ці уроки абсолютно марні, оскільки в інтернеті можна знайти безкоштовний матеріал. Як показала практика, вивчати цю мову самостійно досить складно, отримати якісну вимову та міцні знання можливо тільки завдяки носіям даного прислівника.

Навчання арабської мови на курсах онлайн відбувається за допомогою розробки різних методик та програм, за рахунок яких досягається максимально ефективний результат.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому арабська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця