Арабська мова

Чому варто вивчати арабську мову зі Study-Expert?
 • Міні групи. Індивідуальний підхід. 
 • Кваліфіковані викладачі - філологи
 • Зручне розташування в центрі  -  м. Поштова площа
 • Конкурентна вартість навчання
 • У вартість включено основні учбові матеріали
Ціни на уроки арабської мови в Києві
 
  Вартість уроку
(45 хв), грн
Кількість уроків,  
4 тижні
Вартість за місяць, грн
Уроки в міні групі
(6 - 8 студентів)
93,75 16 1 500,00
Індивідуально з укр. викладачем 250,00 Будь яка -
Індивідуально з носієм мови 400,00 Будь яка -

Арабська мова є офіційною у 23 країнах. Він вважається одним із найскладніших, за рахунок чого його вивчення ще цікавіше. Ви зможете наблизитися до арабської культури, зрозуміти менталітет і світогляд. Завдяки його вивченню можна отримати досить оплачувану професію, оскільки перекладачі з арабської завжди були на вагу золота.

Якщо ви хочете пройти повний курс арабської мови, звертайтеся в нашу мовну школу. Вказана вартість є досить розумною, при цьому якість уроків на найвищому рівні.

Важливі причини для вивчення арабської мови

Якщо ви сумніваєтеся, чи проходить повний курс арабської мови, пропонуємо розглянути 9 причин, які стануть підтвердженням цього вибору:

 1. П'яте місце за кількістю носіїв — застосовується в Африканському союзі, ООН та Лізі арабських держав.
 2. Є богослужінням Ісламу — зрозумілий мусульманам, на ньому написаний Коран.
 3. Дефіцит перекладачів на Заході — гостра нестача професіоналів, тому що мало людей намагалося вивчати мову через її складність. Після проходження початкового курсу арабської мови надається можливість побудувати кар'єру в промисловості, журналістиці, банківській справі, бізнесі та інше.
 4. Різні фінансові перспективи — США вважає, що говірка має стратегічну цінність, за рахунок чого громадяни Америки починають більш глибоко її вивчати.
 5. Рістаючий ринок для продажу — арабомовна нація пропонує ринок для максимально оперативного експорту різних послуг та товарів. Щоб бізнес був більш ефективним, бажано зрозуміти менталітет і культуру арабів, з якими надалі проводитимуться переговори.
 6. Внесок у світову цивілізацію – арабо-ісламський народ перебував у зеніті слави, коли Європа перебувала в інтелектуальному застою. Він зробив великий внесок у філософію, медицину, науку, астрологію, математику, літературу, архітектуру.
 7. Велика культурна спадщина — сюди належить танець живота, казка «1001 ніч», страви фалафель та хумус. Курси вивчення арабської мови дозволяють зрозуміти традиції, високі цінності, такі як гостинність, гідність, чесність.
 8. Міжкультурне порозуміння — Близький схід має вплив на повсякденне життя: дає змогу знаходити компроміси з арабо-ісламськими партнерами, укладати договори, проводити переговори. Ви отримаєте поглиблені знання про культуру, мотиви, релігійні цінності.
 9. Слід на інших прислівниках – слова можна знайти у культурних явищах, різних концепціях, назвах товару. Лимон, кава, лайм, бавовна, хна, сафарі, щербет, жасмин, макраме, матрац прийшли з арабського світу.  

Ми пропонуємо інтенсивні курси арабської мови, знаходимо індивідуальний підхід до кожного учня, відповідаємо на цікаві питання, гарантуємо демократичні ціни та ефективний результат. У нас працюють лише висококваліфіковані професіонали, які мають великий досвід. Після закінчення навчання сдається іспит, що підтверджує отримані знання.