Чеська мова

Чеська мова є слов’янською та відноситься до групи західнослов’янських мов і найбільше наближена до словацької мови, з якою знаходиться в одній підгрупі. Останнім часом чеська мова та курси чеської мови в Україні стають дедалі популярнішими, оскільки все більше наших співгромадян тісно співпрацюють з чеськими компаніями або планують чи вже навчаються в чеських вищих учбових закладах. Курси Чеської мови, що ви можете  отримати, звернувшись до нашого Центру Чеської мови Study-Expert відповідають всім Загальноєвропейським критеріям ступенів володіння мовами.

Наш центр Чеської мови пропонує курси чеської мови всіх рівнів володіння нею від початківця – до професійного рівня. По закінченню навчання наші студенти мають можливість отримати сертифікат нашого центру, або, склавши Державний іспит, отримати Державний сертифікат володіння чеською мовою як іноземною відповідного рівня.

!!! Увага
Наступна група 6 - 8 чол. "з нуля" Онлайн

Старт:  Вівт  13.09.2022 з 19.00 
Вівт + Чт з 19.00,  4 тижні 
1 500 грн 

        Залишилось 3 місця. Запис обов'язковий!
 

                     Ціни на курси чеської мови, Київ

  Вартість уроку
(45 хв), грн
Кількість уроків,  
4 тижні
Вартість за місяць, грн
Уроки в групі
(6 - 8 студентів)
2 дні на тиждень по 90 хв
93,75 16 1 500,00
Індивідуально з укр. викладачем  250,00    Будь яка -
Індивідуально з носієм мови    400,00      Будь яка -

У вартість начання  входять: попереднє тестування, фінальне тестування, необхідні учбові матеріали, по закінченню навчання - сертифікат нашого центру в Києві. Для того, щоб отримати Державний сертифікат. необхідно попередньо зареєструватись на екзамен. Головним принципом нашого мовного центрів є максимально індивідуальний підхід до потреб кожного нашого клієнта, тому кількість годин на тиждень, час занять та їх інтенсивність ми визначаємо виключно за бажанням наших студентів. Слід зауважити, що згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з вивчення іноземних мов, рекомендований обсяг академічних годин для переходу на наступний рівень складає 40 ак.г., але  ми не обмежуємо наших клієнтів у цьому, оскільки кожен з них - особистість з індивідуальним ритмом життя. Не забуваєте про нашу ЧЕТВЕРНУ ГАРАНТІЮ  і звертайтесь по курси чеської мови в наш Центр Чеської мови Study-Expert  по e-mail, або заповнивши форму, або за телефоном +38 068 707 47 47  чи SKYPE

Наша мовна школа спеціалізується на курсах чеської мови для початківців. Ви отримуєте не тільки пасивні навички (читання, аудіювання), але також активні (письмова, усне мовлення, побудоване на спеціальних правилах). В основі знаходиться комунікативна програма, завдяки чому процес навчання відбувається досить просто, зрозуміло для кожного. Педагоги є професіоналами, які мають великий досвід у цій сфері. Відповідають на запитання, докладно розповідають про різні нюанси, виправляють помилки, пояснюють, як не допускати їх надалі.

Якщо ви хочете розпочати навчання в Чехії, працевлаштуватися, ми пропонуємо найкращі курси чеської мови. За бажанням можна записатися на пробний урок, потім продовжувати вивчення у групі або замовити індивідуальні заняття.

Це прислівник вважається одним з найбільш актуальних, особливо воно популярне серед учнів інститутів. Його знання дозволяє відкрити двері до різних університетів. Не тільки учні ВНЗ мають інтерес до його вивчення, але також люди, які бажають переїхати до Чехії на постійне місце проживання, які бажають почуватися максимально комфортно (не відчувати жодних проблем з мовним бар'єром).

Вивчення чеської мови з нуля

Під час проходження курсів чеської мови, педагоги пропонують приділити увагу таким факторам:

  • При зустрічі слова, яке має схожість з рідним, слід виконати перевірку за допомогою словника, оскільки воно може суттєво відрізнятися від стандартного варіанту.
  • Наголос має бути лише на першому складі.
  • Змістове значення залежить від довготи голосних літер.
  • Вимова слів може бути схожою, але не однаковою, не всі літери вимовляються як рідні.
  • За рахунок невеликої кількості головних правил вивчення відбувається досить складно для іноземців.  Порозуміння ускладнюється через велику кількість різних діалектів.
  • Прислівник відрізняється найбагатшою історією. Якщо слідкувати за його змінами, навчання відбуватиметься значно простіше.

Якщо ви хочете почати вивчати чеську мову, курси стануть оптимальним варіантом. Завдяки їм ви зрозумієте різні нелогічні правила граматики, які легко пояснюються історичною трансформацією. Якщо розбиратися в тонкощах самостійно, на це піде значно більше часу. Спочатку це прислів'я просте, але не варто обманюватися (схожість з рідною говіркою вводить в оману). Саме тому краще звертатися до фахівців, інакше ви заплутаєтеся, не зможете спілкуватися з корінними чехами.

Наші викладачі зроблять навчання максимально простим, продуктивним, комфортним та доступним. В їхньому арсеналі є необхідні навички та знання, які допоможуть досягти бажаних цілей: поїздка до Чехії для навчання, працевлаштування, просто мандрувати.

На курси чеської мови в Чехії ціни є досить прийнятними. Кінцева вартість навчання залежатиме від того, з якого рівня ви почнете займатися і скільки рівнів вам необхідно пройти до досягнення потрібного результату. Почати займатися чеським простіше, ніж здається!