Чеська мова

Чеська мова є слов’янською та відноситься до групи західнослов’янських мов і найбільше наближена до словацької мови, з якою знаходиться в одній підгрупі. Останнім часом чеська мова та курси чеської мови в Україні стають дедалі популярнішими, оскільки все більше наших співгромадян тісно співпрацюють з чеськими компаніями або планують чи вже навчаються в чеських вищих учбових закладах. Курси Чеської мови, що ви можете  отримати, звернувшись до нашого Центру Чеської мови Study-Expert відповідають всім Загальноєвропейським критеріям ступенів володіння мовами.

Наш центр Чеської мови пропонує курси чеської мови всіх рівнів володіння нею від початківця – до професійного рівня. По закінченню навчання наші студенти мають можливість отримати сертифікат нашого центру, або, склавши Державний іспит, отримати Державний сертифікат володіння чеською мовою як іноземною відповідного рівня.

!!! Увага
Наступна міні група 5 - 8 чол. "з нуля" 
(В класі / Онлайн)
Старт:  Вівт. 31.05.2022 з 19.00 
Вівт та Чт з 19.30,  16 уроків по 45 хв
1 500 грн за 4 тижні 

        Залишилось 3 місця. Запис обов'язковий!

 
ЦІНИ НА КУРСИ ЧЕСЬКОЇ МОВИ, КИЇВ, 2017
Ціни вказані з розрахунку : за 1 академічну годину (45 хвилин) на 1 студента Ціна, грн. Примітки
На території центру:
З викладачем українського походження
Індивідуально 250  
SKYPE  
Міні група (від 4 до 8 чол.) 56 запис в групи  
Напів - індивідуально (2 чол.) 94
З викладачем - носієм мови
Індивідуально 350  
SKYPE  
Міні група 3 (від 3 до 8 чол.) - запис в групи          
Міні група 4 (тільки 2 чол.) -
Розмовний клуб -  
На території замовника:
З викладачем українського походження
Індивідуально 350  
Міні група 5 (2-8 чол.) 400  
З викладачем-носієм мови
Індивідуально 450  
Міні група 6 (2-8 чол.) 500  

 

У вартість начання  входять: попереднє тестування, фінальне тестування, необхідні учбові матеріали, по закінченню навчання - сертифікат нашого центру в Києві. Для того, щоб отримати Державний сертифікат. необхідно попередньо зареєструватись на екзамен. Попередньо - наступна дата екзамену - кінець листопаду 2012. Головним принципом наших мовних центрів є максимально індивідуальний підхід до потреб кожного нашого клієнта, тому кількість годин на тиждень, час занять та їх інтенсивність ми визначаємо виключно за бажанням наших студентів. Слід зауважити, що згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з вивчення іноземних мов, рекомендований обсяг академічних годин для переходу на наступний рівень складає 40 ак.г., але  ми не обмежуємо наших клієнтів у цьому, оскільки кожен з них - особистість з індивідуальним ритмом життя. Не забуваєте про нашу ЧЕТВЕРНУ ГАРАНТІЮ  і звертайтесь по курси чеської мови в наш Центр Чеської мови Study-Expert  по e-mail, або заповнивши форму, або за телефонами +38 044 361 86 50; +38 068 707 47 47  чи SKYPE