Головний банер

Курс китайської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити китайську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Навчання китайської мови: що для цього потрібно

Інноваційні технології дозволяють навчатися різним іноземним прислівникам, перебуваючи в домашніх умовах (особливу популярність набула прислів'я Китаю) – знадобиться вихід у мережу інтернет, гаджет та девайси. Якщо немає часу відвідати офіс нашої мовної школи, пропонуємо дистанційні курси китайської мови. Вартість занять досить доступна, при цьому самі уроки відбуваються на найвищому рівні.

У штаті перебувають лише професійні педагоги, які є кваліфікованими носіями. Навчання відбувається у групах чи індивідуально (виходячи з побажання клієнтів). Ми знаходимо персональний підхід до кожного учня, детально відповідаємо на запитання, розповідаємо про різні труднощі, особливості та нюанси, гарантуємо ефективний результат за мінімальний термін.

Процес вивчення китайської мови

Навчання не обмежується лекціями та підручниками, пройдений матеріал закріплюється за допомогою фільмів та прослуханих подкастів. Наш курс китайської мови онлайн дозволяє покращити вимову за рахунок постійних діалогів, зрозуміти граматику, навчитися каліграфії. Викладачі розробляють спеціальні програми та методики, призначені для максимально ефективного вивчення даного прислівника.

Курси з китайської мови онлайн є оптимальними для вас у таких ситуаціях:

  • відсутня можливість навчатися безпосередньо в самій Країні сонця, що сходить;
  • немає бажання витрачати дорогоцінний час на поїздки;
  • необхідно підготуватися до відрядження або подорожі до країни;
  • з'явилася зацікавленість у ознайомленні з даною говіркою;
  • бажання навчатися в комфортних домашніх умовах.

Завдяки вивченню китайської мови на курсах онлайн відбувається повне занурення в атмосферу країни. Ви познайомитеся із її культурою, історією, менталітетом місцевих жителів. Стираються будь-які мовні бар'єри, подорож проходитиме максимально комфортно, адже наші педагоги поставлять вашу вимову так, що спілкування буде простим і невимушеним.

Ми пропонуємо найкращі онлайн курси китайської мови. До переваг належить гнучке розклад, персональний підхід, суворий відбір викладачів, вільний доступ до всіх необхідних матеріалів. Для замовлення заходьте на наш сайт, заповнюйте спеціальну форму. Ви точно залишитеся задоволені досягнутим ефектом, кваліфікацією вчителів та якістю обслуговування. 

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому китайська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця