Головний банер

Курс чеської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити чеську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Навчання чеської мови онлайн сидячи вдома

Якщо ви хочете жити, працювати, навчатися в Чехії, звертайтесь до нашої мовної школи для запису на курси чеської мови онлайн. Вартість занять досить демократична, при цьому їхня якість знаходиться на висоті. У штаті лише професійні викладачі, які мають великий досвід, необхідну вищу освіту, які є кваліфікованими носіями. Вони докладно розкажуть про всі труднощі, нюанси, знайдуть персональний підхід до кожного учня, дадуть відповіді на запитання. Ви точно залишитеся задоволені досягнутим результатом, адже завдяки нашим педагогам стираються будь-які бар'єри.

Плюс онлайн навчання чеської мови

Дистанційні курси чеської мови мають низку переваг, яким варто приділити увагу:

  • Поєднання з різними видами діяльності – заняття проходять у домашніх умовах у будь-який зручний для вас час, за рахунок цього ви можете поєднувати їх з роботою, навчанням та інше.
  • Мета не важлива – Програма не має профільного напрямку, оптимально підходить абсолютно для всіх. Вчителі розробляють спеціальні методики, головна мета яких навчити людину розмовляти даною говіркою.
  • Спілкування з носієм – ви навчитеся розуміти говірку, не виходячи з дому, сидячи на улюбленому дивані. Вище говорилося, що працюючі педагоги є кваліфікованими носіями.
  • Вибраний темп – приступати до вивчення можна у будь-який час, графік розробляється комфортно для кожного учня, незалежно який вид уроків він вибрав: груповий чи індивідуальний.

На онлайн курсах чеської мови вивчається базова термінологія, граматичні та лексичні правила. Ви навчаєтесь правильної вимови, спілкуванню з чехами на рідній мові без перекладача.

Кому підходять

Виходячи з вищеописаних переваг, робиться висновок, що курс чеської мови онлайн підходить людям, які ведуть активний спосіб життя. Він оптимальний тим, хто вирішив вступати до інституту, жити чи працевлаштуватися у Чехії. За рахунок невисокої інтенсивності уроки приносять справжнє задоволення, ви не витрачаєте багато сил та часу. Надається можливість поєднувати навчання з роботою (наприклад, займатися в обідню перерву), головне мати гаджет, що має вихід в інтернет. Протягом навчання представники нашої мовної школи надають усю необхідну підтримку.

Варто пам'ятати, що рецепт перемоги має на увазі вміння підлаштуватися під різні обставини. Якщо відвідати офіс немає, можна записатися на онлайн курс чеської мови. Завдяки їм ви отримуєте безліч переваг, про які йшлося вище.

Немає жодного значення, якою є вікова категорія та мета клієнта, заняття спрямовані на навчання даному прислівнику, за рахунок чого ви зможете спілкуватися з жителями Чехії, замовляти страви, що сподобалися, питати дорогу, підтримувати розмову на різні теми, розповідати про себе, не вдаючись допомоги перекладача. Завдяки нашим урокам мрія стане реальністю, втілиться у життя.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому чеська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця