Курс французської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити французську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Навчання французької мови онлайн: легко і просто

Багато впевнених, що цей прислівник досить складний. Насправді вона максимально наближена до англійської, тому вивчати її легко і просто, особливо якщо звернутися до нашої мовної школи. Ми пропонуємо початковий курс французької мови онлайн, причому вказана ціна вам точно сподобається. Вартість досить розумна, при цьому якість уроків знаходиться на найвищому рівні. Педагоги є кваліфікованими носіями, виконують докладний розбір допущених помилок, пояснюють причину їх появи та вирішення проблеми, відповідають на запитання, розповідають про нюанси та «підводні камені».

Пропонуються два види занять: групові та індивідуальні. Курси французької мови онлайн є оптимальними для людей, які ведуть активний спосіб життя. Це обумовлено тим, що немає необхідності витрачатися на поїздку, можна займатися в домашніх умовах, в обідню перерву, на природі чи відпочинку, в будь-якій точці світу (головне мати вихід у мережу інтернет та гаджет: ноутбук, комп'ютер, планшет, смартфон). Уроки відбуваються у дружній атмосфері, бажані навички розвиваються у необхідному темпі, за рахунок чого гарантується досягнення ефективного результату.

Плюси вивчення французької мови онлайн

Інтенсивний курс французької мови онлайн надає низку переваг:

  • Підходить для подорожей – мова є офіційною на п'яти континентах, завдяки якій можна спілкуватися з місцевим населенням без будь-якого мовного бар'єру, знайомиться з культурою та історією без допомоги перекладача.
  • Чарівний акцент – за рахунок мелодійності та м'якого ритму прислівник вважається найбільш підходящим для освідчення в коханні. Заняття призначені не тільки для навчання, але також дозволяють зробити вимову ідеальною.
  • Перегляд різних творів – надається можливість дивитися фільми та читати книги в оригіналі.
  • Просування по роботі – вивчення відкриває нові перспективи для розвитку у різних великих компаніях, адже прислів'я має величезне значення у бізнесі, юриспруденції, міжнародних відносинах.

Завдяки онлайн курсам французької мови з нуля подорож містами Франції принесе одне задоволення. Можна відвідувати різні кафе, булочні та ресторани, самостійно вибирати страви, що сподобалися, спілкуватися з населенням на їх рідній мові, за рахунок чого ви відразу станете «своїм».

Досягнення

Онлайн курси французької для початківців охоплюють всі рівні вивчення. Починати можна з будь-якого заняття, після закінчення видається сертифікат, що підтверджує рівень отриманих знань. Ви навчитеся представлятися, замовляти страви, питати дорогу, розповідати про своє хобі, ділитися думкою з усіх тем та інше. Особлива увага приділяється найбільш затребуваним у повсякденному житті фразам. Завдяки вправам надається можливість перевірити знання та вимову, у разі помилки педагог її виправить та пояснить, як не допускати надалі.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому французська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця