Головний банер

Курс німецької онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити англійську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Як почати говорити вільно німецькою

Якщо ви хочете почати говорити говіркою Германа Гессе, Еріх Марії Ремарк, Мартіна Гарайса та інших відомих письменників Німеччини, рекомендуємо записатися в нашу мовну школу на курси німецької мови онлайн. До переваг таких уроків належить таке:

 • немає необхідності їхати в офіс;
 • можна самостійно скласти графік уроків;
 • надається можливість займатися сидячи на улюбленому дивані або в кріслі;
 • в наявності доступ до всіх необхідних матеріалів;
 • для навчання достатньо мати вихід у мережу та гаджет (ноутбук, телефон, комп'ютер, планшет).

Ми пропонуємо два варіанти занять: групові та індивідуальні. Штат складається із кваліфікованих носіїв, які мають великий досвід. Вони відповідають на питання, докладно розповідають про труднощі, особливості та підводні камені. Вказана вартість досить демократична, при цьому якість занять знаходиться на висоті. За бажанням можна записатися на пробний урок.

По завершенні курсів німецької мови онлайн можна спокійно їхати до Німеччини, оскільки будь-які мовні бар'єри будуть стерті, ви зможете спілкуватися з німцями їхньою рідною говіркою.

Навіщо вивчати німецьку мову онлайн он-лайн

У нас можна записатися на онлайн курси німецької з нуля. Варто розглянути 10 причин, навіщо починати вивчати цей прислівник:

 1. Популярність – є рідною для більшості жителів Європи, займає третє місце за актуальністю.
 2. Конкурентоспроможність – Німеччина займає третє місце в експорті, її продукція користується популярністю, сальдо торговельного балансу збільшується з кожним роком.
 3. Ведення бізнесу – надається можливість розпочати підприємницьку діяльність із німецькими партнерами.
 4. Новаторство – у цій державі знаходиться майже половина всіх інноваційних компаній, вона експортує величезну кількість високотехнологічного товару.
 5. Подорожі – ви зможете спокійно роз'їжджати країною, спілкуватися з її жителями на їх рідній мові, не відчувати жодних проблем, що стосуються мовного бар'єру.
 6. Велика кількість сайтів – є найпопулярнішими, тому що їх можна знайти різну корисну інформацію.
 7. Друкування книг – дистанційне навчання німецькій мові дозволяє читати книги в оригіналі.
 8. Велика культурна спадщина – держава багата на мислителів, поетів, письменників, композиторів. Завдяки вивченню прислівника ви зможете познайомитися з усіма творами, пізнати світову культуру, традиції та менталітет.
 9. Достатня простота – якщо ви запишітеся на курси німецької мови онлайн для початківців, то зрозумієте, що мова не така складна, як здається на перший погляд.
 10. Навчання та працевлаштування – надається можливість вступити до будь-якого ВНЗ або влаштуватися на бажану вакансію.

Ми пропонуємо онлайн курси німецької мови із сертифікатом, який є підтвердженням їх закінчення. Ви точно залишитеся задоволені досягнутими результатами та кваліфікацією педагогів.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому німецька мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця