Головний банер

Курс грецької онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити грецьку мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Онлайн вивчення грецької мови: складно чи ні

Завдяки курсам грецької мови онлайн у нашій мовній школі ви познайомитеся з історією, культурою, традиціями та менталітетом цієї країни, також формується іноземне мислення, надається можливість подолати мовний бар'єр. Заняття проходять пізнавально та цікаво. Ви можете вибрати групові уроки або віддати перевагу індивідуальному варіанту.

Навчання відбувається незалежно від рівня знань учнів, адже наші педагоги доступно і зрозуміло пояснюють навіть складний матеріал, мають великий досвід, відповідають на запитання, що цікавлять, знаходять персональний підхід до учнів, гарантують ефективний результат. Вони використовують різні інноваційні технології, розробляють спеціальні програми. Вказана ціна є досить прийнятною, при цьому якість занять знаходиться на висоті.

Опис

Онлайн курси грецької мови підходять для тих, хто хоче вивчити цю мову, але не має можливості відвідувати офіс, починав і кидав самостійне вивчення через брак вільного часу або відсутність стимулу. Орієнтовний час уроку складає 45 хвилин, надається можливість записатися на пробне заняття. Структура така:

  • граматичне пояснення;
  • вивчення діалогів та текстів;
  • перевірка засвоєних знань.

На курсах грецької мови онлайн особлива увага приділяється практиці. Завдяки цьому стираються мовні бар'єри, ви зможете спілкуватися навіть із корінними арабами. Самостійне вивчення має низку недоліків: ніхто не перевірить правильність побудови фраз та вимови.  Завдяки нам ви досягнете бажаного результату за максимально короткий термін, ознайомитеся з усіма нюансами даного прислівника, вивчіть граматичні правила.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому грецька мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця