Головний банер

Курс італійської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити італійську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Курси італійської мови: як побудовано процес навчання

Ця мова відрізняється плавністю, красою і мелодійністю. Саме за рахунок цього багато людей мріють його вивчити. Завдяки курсам італійської мови онлайн у нашій мовній школі ви зможете поринути у справжню культуру та історію Іспанії, ознайомитися з місцевими традиціями та менталітетом її мешканців.

Говорка вважається найбільш доступною для вивчення, досить легкою, простою. Якщо у вас не вистачає часу на відвідування стандартних занять, дистанційні стануть справжнім порятунком, адже уроки відбуваються за зручним розкладом.

Штат школи складається з кваліфікованих носіїв, які докладно розповідають про нюанси та особливості прислівника, відповідають на питання, що знаходять індивідуальний підхід до кожного учня. Надається можливість займатися у групі чи окремо з педагогом. Можна також замовити пробний урок.

Переваги дистанційного навчання італійської мови

Вивчення італійської мови на дистанційному навчанні має безліч переваг:

  • Економія особистого часу – заняття проходять у максимально комфортному для учнів місці (в обідню перерву, будинки на улюбленому дивані, на природі, відпочинку тощо).
  • Вивчення в будь-якій точці світу – при необхідності процес можна перервати, а потім продовжити.
  • Економія фінансових коштів – вартість уроків досить розумна, ви платите за фактичний час, при цьому самі заняття проходять на вищому рівні.
  • Професійні вчителі – навчання відбувається за спеціально розробленими методиками та програмами, за рахунок чого досягається максимальний ефект.

Для дистанційного навчання італійській мові достатньо мати девайси (камера, мікрофон, колонки), гаджет (ноутбук, смартфон, планшет, комп'ютер) та вихід в інтернет.

Відкриваються можливості

Завдяки онлайн курсам італійської мови можна слухати музику, дивитися фільми, читати книги в оригіналі. Також стираються якісь мовні бар'єри, можна докладніше дізнатися про культуру та традиції, спілкуватися з італійцями на їх рідній мові, адже здебільшого це відкриті, привітні та ввічливі люди.

Сам процес є ще одним кроком до саморозвитку, доставить справжнє задоволення. Надається можливість вільно подорожувати містами Італії, не звертаючись за допомогою до перекладачів. Ми пропонуємо найкращі онлайн курси італійської мови, завжди йдемо назустріч клієнтам, гарантуємо результат за максимально короткий термін.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому італійська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця