Головний банер

Курс японської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити японську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Онлайн навчання японській мові: у чому переваги

У наші дні популярність цієї говірки зростає з кожним днем. У динамічному світі який завжди перебуватиме час його вивчення. У цьому випадку на допомогу приходить наша мовна школа, що пропонує онлайн-курси з японської мови. Ціна занять досить розумна, при цьому вони відрізняються високою якістю. Викладачі є кваліфікованими носіями, відповідають на запитання, розповідають про нюанси та труднощі, знаходять персональний підхід до учнів, докладно розповідають про причини допуску помилок та вирішення проблеми.

Вивчення японської мови на дистанційному навчанні відбувається у двох варіантах: груповий та індивідуальний (тривалість 45 хвилин). Завдяки цьому ви оволодієте навичками говірки, вивчите граматичні та лексичні правила, ознайомитеся з історією, культурою та традиціями Японії.

Для кого рекомендовано уроки

Курси японської мови онлайн підходять для тих, хто:

  • хоче вчитися в Країні сонця, що сходить;
  • працює у будні дні і має мало часу на навчання;
  • не має змоги приїздити до офісу;
  • готується до тривалої поїздки за кордон для навчання або заробітків.

Усі необхідні матеріали знаходяться у відкритому доступі. Викладачі розробляють інноваційні програми, що дають змогу вивчити прислівник за максимально короткий термін. Ми гарантуємо ефективний результат, ви навчитеся правильної вимови, побудови фраз, письма та читання, зможете спілкуватися з японцями без будь-яких проблем, пов'язаних із мовним бар'єром.

Причини почати вивчення японської мови онлайн

Дистанційне навчання японській мові набирає дедалі більшої популярності. Причини почати вивчати цей прислівник такі:

  • Кохання до подорожей – затяті туристи впевнені, що знання місцевого говірки дозволяє глибше відчути колорит, вивчити культуру, традиції та правила країни. Спілкування з жителями на їх рідній мові без перекладача зробить вас «своїм».
  • Бажання зрозуміти культуру – японська цивілізація стає дедалі популярнішою, мультфільми із задоволенням дивляться як діти, а й дорослі. Завдяки знанням прислівника ви зможете читати книги та дивитися кіно в оригіналі.
  • Необхідність для навчання або роботи – постійно впроваджуються різні освітні програми, розширюються торгові ринки, компанії вважають за краще наймати людей, які володіють говіркою країни.
  • Розвиток пам'яті – вивчення іноземних прислівників сприяє покращенню уваги, концентрації, пам'яті.

Вивчення японської мови на онлайн курсах дозволяє ознайомитися з історією та культурою держави, стерти будь-які мовні бар'єри, відмовитись від послуг перекладача. Заняття відбуваються у вибраному темпі у комфортний час (складання графіка відбувається за допомогою вчителя). Педагог допоможе освоїти базову лексику та граматику, приділить увагу бажаним напрямкам. Ви точно залишитеся задоволені ефективністю досягнутого результату, кваліфікацією педагогів та якістю навчання.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому японська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця