Головний банер

Курс корейської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити корейську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Плюси дистанційного вивчення корейської мови онлайн

Азіатська говірка складається з певних особливостей, вивчення яких самостійно відбувається досить складно. Ми пропонуємо дистанційні курси корейської мови, причому вказана ціна вам точно сподобається, адже вона досить розумна, самі заняття відбуваються на найвищому рівні. У нашій мовній школі працюють лише кваліфіковані педагоги, які мають великий досвід у цій сфері.

Завдяки їхньому навчанню ви зможете вільно висловлюватися на цьому говорі, не звертаючись за допомогою до перекладачів, також стираються будь-які мовні бар'єри. Такий варіант навчання стане оптимальним способом набуття базових навичок та знань, які надалі можна вдосконалити самостійно.

Переваги корейської мови онлайн

Курс корейської мови онлайн має низку позитивних особливостей:

  • вивчення в будь-який комфортний для клієнтів час (самостійне складання графіка занять);
  • вивчення прислівника у групі або індивідуально з викладачем (за бажанням учня);
  • спеціально розроблена методика, що дозволяє оволодіти даною говіркою за максимально короткий термін;
  • поглиблене вивчення граматичних правил, написання ієрогліфів, навчання правильної вимови.

Усі отримані знання підкріплюються практикою — прослуховування подкастів, читання книг, перегляди фільмів. Важлива особливість прислівника полягає у побудові мовних оборотів — Необхідно будувати слова з початку фрази, і з її кінця. У більшості ідіоматичних пропозицій немає прямого перекладу. Курси корейської мови онлайн дозволяють поринути в історію та культуру держави, ознайомитися з її традиціями та менталітетом мешканців.

Можна не навчатися

Туристам та мандрівникам бажано володіти даною говіркою хоча б на базовому рівні. Завдяки вивченню набуваються стандартні мовні навички спілкування: вміння порозумітися з торговцем щодо покупки; зрозуміти думку корейця; назвати вулицю, куди слід доїхати та інше.

За рахунок проходження онлайн курсів корейською мовою ви зможете обходитися без перекладача (заощадите особисті кошти). Ми гарантуємо ефективний результат, персональний підхід до кожного клієнта, докладне пояснення матеріалу, розбір допущених помилок, кваліфікованих носіїв. Наша мовна школа пропонує найкращі онлайн курси корейської мови, якими ви точно залишитеся задоволені.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому корейська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця