Головний банер

Курс латинської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити латинську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Уроки латинської мови онлайн: куди звернутися

Латинь є джерелом величезної кількості різних термінів та понять. Активно використовується у медичній, юридичній, біологічній та науковій галузях. У наші дні чимало різноманітних науково-дослідних проектів, які мають на увазі під собою роботу над давньоримськими текстами. Ця мова є потужним інструментом для вивчення сучасних діалектів, розуміння наукових термінів та сенсу речень. Під час виступів знання афоризмів латиною точно буде не зайвим.

Ми пропонуємо дистанційні курси латинської мови онлайн за доступними цінами. Заняття проводять кваліфіковані педагоги, які є носіями. Графік складається за комфортним для клієнтів розкладом, за бажанням можна замовити пробний урок. Ви можете займатися у групі чи індивідуально з педагогом. В обох варіантах розробляється спеціальна програма навчання, що дозволяє освоїти правильну вимову, граматичні правила та інше.

Тривалість навчання латинської мови онлайн

Цей критерій залежить від цілей, які ви ставите перед собою, наприклад:

  • навчитися перекладати з цього прислівника;
  • зробити свою вимову ідеальною;
  • засвоїти термінологію;
  • підготуватися до іспитів та інше.

Наші курси латинської мови онлайн допоможуть впоратися з усіма проблемами, що виникли. Надається можливість замовити будь-яку кількість занять. В наявності всі необхідні матеріали, що знаходяться у вільному доступі.

Наша школа гарантує персональний підхід до кожного учня, педагоги докладно розповідають про різні нюанси та труднощі, допомагають розібратися з допущеними помилками, відповідають на запитання, що цікавлять. Ви точно залишитеся задоволені пройденим курсом латинської онлайн, кваліфікацією викладачів та якістю навчання.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому латинська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця