Німецька мова

Німецька мова входить до германської групи індоєвропейських мов. Сучасна німецька мова, сформувалась з  верхньонімецьких діалектів і під впливом визначних культурно-просвітницьких діячів таких, як Мартин Лютер, Гьоте, Готшед, брати Грім та інших. Німецька мова є державною мовою для 6 європейських країн та  офіційною мовою ще в шести країнах та в таких організаціях. як ООН, МЕРКОСУР, ЄС, ЮНЕСКО, ГАТТ та в інших міжнародних організаціях.

Наш центр Німецької мови пропонує курси німецької мови всіх рівнів: від початківця - до професійного рівня. По закінченню навчання студенти за результатами фінального тестування отримують сертифікат нашого мовного центру, а також мають можливість скласти іспит та отримати TestDAF сертифікат відповідного рівня. Також ви маєте мають можливість здійснити чудову і в той же час не дорогу подорож до Німеччини, щоб вдосконалити свої мовні навички або розпочати вивчення Німецької мови відвідавши курси Німецької мови в наших партнерських мовних центрах.

 

     
!!! Увага -  Наступн
а група 6 - 8 осіб "з нуля" Онлайн стартує:

Вівт, 13.09.2022 з 19.00
Уроки 2 дн
і на тиждень: Вівт + Чт по 90 хв. на день, 4 тижні:  1 500 грн

        Залишилось 3 місця

ЦІНИ НА КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ, КИЇВ

  Вартість уроку
(45 хв), грн
Кількість уроків,  
4 тижні
Вартість за місяць, грн
Уроки в міні групі
(6 - 8 студентів)
2 дні на тиждень по 90 хв
93,75 16 1 500,00
Індивідуально з укр. викладачем  250,00    Будь яка -
Індивідуально з носієм мови    400,00      Будь яка -

 

Відвідуючи курси німецької мови в Київському мовному центрі ви додатково отримуєте: попереднє тестування для визначення вашого рівня володіння мовою, певні учбові матеріали, по закінченню навчання - сертифікат нашого центру в Києві за результатами фінального тестування. Для того, щоб отримати сертифікат певного рівня ТestDAF, необхідно попередньо зареєструватись на екзамен.  Головним принципом наших мовних центрів є максимально індивідуальний підхід до потреб кожного нашого клієнта, тому кількість годин на тиждень, час занять та їх інтенсивність ми визначаємо виключно за бажанням наших студентів. Слід зауважити, що згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з вивчення іноземних мов, рекомендований обсяг академічних годин для переходу на наступний рівень складає 40 ак.г., але  ми не обмежуємо наших клієнтів у цьому, оскільки кожен з них - особистість з індивідуальним ритмом життя. Не забуваєте про нашу ЧЕТВЕРНУ ГАРАНТІЮ  і звертайтесь по курси в наш Центр Німецької мови Study-Expert  по e-mail, або заповнивши форму, або за тел.  +38 068 707 47 47.

 

 

Виділяють кілька причин, навіщо потрібен повний курс німецької мови:

  • Для роботи — отримання конкретної переваги під час працевлаштування в іноземну організацію перед іншими здобувачами. Володіння цим прислівником є ​​ключовою навичкою, на яку роботодавець звертає увагу.
  • Для бізнесу — знання мови стане вагомою перевагою у розвитку бізнесу, адже надається можливість спілкуватися з партнерами та вести переговори на їх рідній мові.
  • Для навчання — суттєво полегшити шлях до вступу до бажаного університету, адже Німеччина славиться високою якістю освіти.
  • Для подорожей — надається можливість пояснюватися без будь-яких проблем, пов'язаних з мовним бар'єром.

Відвідування курсів німецької мови істотно розширить світогляд, при цьому вік абсолютно не важливий. На цьому говорі говорить більше 150 мільйонів людей по всьому світу. Завдяки йому можна отримати можливість проживання та навчання у будь-якій розвиненій країні. Ви почуватиметеся максимально комфортно у всіх європейських державах.

За рахунок існування тенденцій активного розвитку культури стираються всі межі. Людям, які мають схожі інтереси, потрібне постійне спілкування для комунікації. Для цього рекомендується пройти практичний курс німецької мови. Зробити це можна у нашій мовній школі, де створено максимально комфортні умови для навчання, працюють професійні освітяни.

Вартість уроків досить розумна, при цьому їх якість знаходиться на найвищому рівні. Ми знаходимо персональний підхід окремо до кожного клієнта, надаємо безкоштовні консультації, детально розповідаємо про різні нюанси, труднощі. Ви точно залишитеся задоволеними досягнутими результатами.

Плюси вивчення курсу німецької мови

З німецької мови курси проходять у зручний для вас час. Більшість людей вважають цю промову непривабливою через грубе звучання. Не варто загострювати на цьому увагу, така говірка має певні переваги, що впливають на бажання почати її вивчати:

  • Прислівник досить просте, в ньому часто працює правило «як чується, так пишеться». Якщо ви володієте англійською, навчання відбуватиметься набагато простіше — є схожість у граматиці та лексиці.
  • На ньому розмовляють практично у всіх розвинених країнах, що відрізняються високим рівнем життя.
  • Завдяки йому надається можливість подорожувати по всій Німеччині без будь-яких проблем, адже спілкування з німцями відбуватиметься їхньою рідною мовою.
  • У Німеччині постійно організовуються програми, що стосуються міжнародних обмінів студентами, різних літніх стажувань для учнів із різних країн.
  • Економіка займає третє місце, за рахунок чого надаються різноманітні високооплачувані вакансії. Роботодавці віддають перевагу претендентам, які знають їхню рідну мову. Якщо ви закінчили курси німецької мови, шанси отримати бажану посаду істотно зростають.
  • Завдяки знанням можна знайомитися з німецькою та австрійською культурою в оригіналі, а не шукати переклади, які можуть бути не зовсім достовірними.

Після вищевикладеного багато хто по-іншому подивиться на вивчення даного прислівника, напевно, захочуть розібратися в його особливостях. У нашій мовній школі пропонується початковий курс німецької мови, вивчення відбувається з нуля.

Опис

На заняттях відбувається вивчення фонетики, граматики, присутні напрацювання розмовних навичок. Розроблена навчальна програма відповідає європейським стандартам, нормам, вимогам. З перших днів навчання ви слухатимете іноземну мову, спілкування відбувається не тільки з викладачами, а й з одногрупниками. 

Поєднання практики, активного вивчення гарантує ефективний результат. Вчителі застосовують різні методики, що дозволяють за максимально короткий період вивчити це прислівник. Якщо вас цікавить, скільки коштують курси німецької мови, на сайті представлений докладний прайс-лист із розцінками. Як уже говорилося вище, ціна досить прийнятна, точно вам сподобається, адже співробітники школи намагаються йти назустріч клієнтам.