Головний банер

Курс польської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити англійську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Вивчення польської мови онлайн онлайн

У нашій мовній школі пропонуються курси польської мови онлайн, причому вказана ціна вам точно сподобається. Заняття відбуваються з кваліфікованими педагогами, які є носіями та мають великий досвід у цій галузі. Вони знаходять персональний підхід до кожного, хто навчається, відповідають на запитання, розповідають про різні нюанси. Уроки відрізняються високою якістю та доступною вартістю, адже ми намагаємося йти назустріч клієнтам.

Завдяки дистанційним курсам польської мови ви зможете навчатися, працювати, спілкуватися з поляками на їх рідній мові, не зазнаючи при цьому жодних труднощів із мовним бар'єром. Надається можливість вивчити культуру країни, традиції, історію, менталітет мешканців.

 Якщо ви хочете взаємодіяти з іншими людьми, оптимальним варіантом стануть групові заняття. Також можна замовити індивідуальний варіант, у цьому випадку увага вчителя прикута лише до одного учня. У будь-якому випадку ви залишитеся задоволені ефективністю досягнутого результату, якістю обслуговування та кваліфікацією викладачів.

Переваги навчання у нас

Онлайн курси вивчення польської мови це:

  • цікава сюжетна лінія;
  • самостійна розробка графіка;
  • зрозумілий та інтуїтивний інтерфейс;
  • постійний доступ до всіх необхідних матеріалів;
  • акцент на практичних уроках, за рахунок чого покращується вимова.

Такий варіант оптимально підходить для людей, які віддають перевагу активному способу життя. Не потрібно їхати в офіс, заняття відбуваються в будь-якому зручному для вас місці (на роботі, в домашніх умовах, на природі та інше). Головне мати гаджет (комп'ютер, планшет, ноутбук, телефон) та доступ до мережі інтернет.

Педагоги розробляють спеціальні навчальні програми, що дозволяють освоїти цей прислівник за максимально короткий проміжок часу. Вони адаптовані під різні вікові категорії та рівні знань.

Як відбувається навчання польської мови онлайн онлайн

Курс польської мови для початківців онлайн відбувається у комфортному для учня режимі. Увага приділяється навичкам, які потрібно розвивати. Виконується робота над допущеними помилками, педагог докладно описується причину і вирішення проблеми.

Ми відповідаємо за своїх вчителів, всі вони закохані у свою спеціальність, мають необхідну освіту, є кваліфікованими носіями. При виборі репетитора важко знати напевно, чи підійде його професіоналізм чи ні. Завдяки пробному уроку надається можливість познайомитися з педагогами, вибрати найбільш підходящий.

Ми пропонуємо курси польської мови онлайн із сертифікатом, який є підтвердженням завершення навчальної програми. Завдяки їм ви складете іспит, наберете необхідну кількість балів, зможете поїхати до Польщі для спілкування, подорожі, навчання, отримання бажаної вакансії. Ви напевно залишитеся задоволені ефективністю результату та кваліфікацією педагогів.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому польська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця