Польська мова

Чому варто пройти курси польської мови в Києві з нами

 • Невеликі групи. Індивідуальний підхід
 • Висококваліфіковані викладчі - філологи
 • Зручне розташування в центрі Поділ - 3 хв. пішки від м. Поштова площа
 • Конкурентна вартість навчання
 • У вартість включено надання доступу до основних учбових матеріалів
 • Наші слухачі успішно здають держ. екзамен з польської як іноземної
 • Тренінг «Карта поляка»
 • Можливість продовження вивчення польської мови в Польші

!!! Увага Наступна Група 6 - 8 осіб "з нуля" Онлайн стартує:

Група А. Вівторок  12.09.2022 з 19.00 
Уроки 2 дні на тиждень: Вт + Чт  по 90 хв. на день, 4 тижні
1 500 грн

    Залишилось 4 місця

Ціни на курси польської мови, Київ
 

  Вартість уроку
(45 хв), грн
Кількість уроків,  
4 тижні
Вартість за місяць, грн
Уроки в групі
(6 - 8 студентів)
2 дні на тиждень по 90 хв
93,75 16 1 500,00
Індивідуально з укр. викладачем  250,00    Будь яка -
Індивідуально з носієм мови    400,00      Будь яка -

Розклад:

- Заняття з польської мови проводяться у всі дні тижня
- Початок занять можливий з 8.00 до 21.00

- Більшість занять проводиться у вечірній час: 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00 
    Та в ранковий час:  з 9.30, 10.00, 10.30, 11.00

- Стандартна інтенсивність занять: 2 рази на тиждень по 90 хвилин на день. За бажанням слухача така інтенсивність може бути змінена

У наші дні часто виникає необхідність знання іноземної мови за короткий період часу. До найпоширеніших прислівників належить французька, німецька, англійська. Останнім часом до них приєдналася польська. Це зумовлено тим, що Польща входить до складу ЄС, часто розглядається як варіант імміграції. Для успішного складання іспитів рекомендуємо пройти курси польської мови у Києві. Вони також знадобляться, якщо ви плануєте вступати до університету або працевлаштуватися на високооплачувану посаду.

У нашій мовній школі працюють лише кваліфіковані педагоги, які є носіями прислівника. Вони знаходять до кожного учня персональний підхід, відповідають на запитання, що цікавлять, докладно розповідають про різні нюанси, гарантують ефективний результат.

Переваги інтенсивної програми польської мови

Варто враховувати, що інтенсивні курси польської мови у Києві проходять у зручний для клієнтів час. Ми озвучуємо досить прийнятні ціни, які вам сподобаються, завжди йдемо назустріч, надаємо безкоштовні консультації. Вам, напевно, сподобається наша мовна школа та якість занять. Пам'ятайте, що інтенсивність має на увазі підвищене навантаження, максимальне занурення в освітній процес. Але існують і переваги:

 • Швидкість вивчення — отримання базової інформації, необхідної для спілкування за максимально короткий період.
 • Наявність практики та спілкування — вивчається не тільки теорія, особлива увага приділяється практичним заняттям: бесідам, розігрування різних сценок, складання діалогів, моделювання ситуацій, які можуть виникнути у повсякденному житті.
 • Розробка графіка — якщо не вдається завітати до заняття, його можна перенести на інший час, проте зловживати цим не варто.

Ця методика дозволяє зламати мовний бар'єр, почати спілкуватися з поляками на їх рідній мові. Ми пропонуємо курси польської мови із сертифікатом – підтвердження, що ви пройшли всі заняття, можете вільно спілкуватися іноземною мовою. Завдяки нам ви легко складете іспит, наберете необхідну кількість балів.

Опис програми польської мови

На курси польської мови в Києві зазначено досить розумну вартість, при цьому заняття відбуваються на найвищому рівні. Програма розробляється виходячи з потреб та переваг учнів. Завдяки груповим заняттям з'являється можливість спілкуватися з однодумцями, удосконалити розмовну мову. Щоправда, доведеться дотримуватись групового темпу навчання.

За бажанням можна замовити індивідуальні заняття. У цьому випадку основна увага приділяється складнішому матеріалу. Перевага – викладач всю свою увагу зосереджує на одному учні. Також можна попросити включити до курсів польської мови будь-які специфічні знання, необхідні для роботи, навчання або подорожей.

Вивчення іноземної мови є приємним та цікавим процесом. Ми намагаємося, щоб учні не зазнавали стресових ситуацій навіть за прискореної програми, отримували лише задоволення. Також можна записатися на пробне заняття.

Пам'ятайте, що до початкових курсів польської мови необхідно підходити з усією серйозністю, вдумливістю та відповідальністю. Завдяки цьому гарантується максимально високий рівень отриманих знань, надається можливість досягти великих успіхів. У нашій мовній школі ви отримаєте гарантований результат, який забезпечується професійними педагогами та якістю викладання.