Російська мова

Чому російська мова як іноземна зі Study-Expert?
  • Невеликі групи - Індивідуальний підхід.
  • Висококваліфіковані викладачі - філологи зі знанням європейських та/або азіатських мов.
  • Зручне розташування - м. Поштовая площа.
  • Конкурентна вартість навчання, що  включає основні учбові матеріали та бонуси.
  • Наш  центр акредитований  приймати іспит ТРКІ / TORFL

Ціни на курси російської мови в Києві
 

  Ціна за урок,
Євро
Ціна за урок,
Євро
Ціна рік,
Євро
Індивідуально
(від 2 до 30 уроків (45 хв) на тиждень)
від 11     
SKYPE індивідуально від 11     
Міні група – від 2 до 8 чол.
(20 уроків по 45 хв на тиждень)
  від 5.50  
Річна програма
(720 уроків по 40 хв.
в групі до 15 чол.)
    2 990

Додаткові послуги
 

  Ціна за тиждень, Євро
Оренда кімнати в сім'ї 110

 

  Ціна, Євро
TORFL / ТРКІ 200

 

  Ціна, Євро
Екскурсія по місту з професійним гідом 30

 

  Ціна, Євро
Трансфер з аеропорту Бориспіль 40

 

  Цена за годину, Євро
Індивідуальная розмовна практика 13

 

Розклад:

Уроки російської мови проводяться у всі дні тижня. Початок занять з російської мови можливо з 8.00 до 21.00. Більшість уроків російської мови у вранішній час починаються о:  9.30.,10.00, 10.30,11.00; у вечерній час: 17.00, 18.00, 18.30, 19.00,19.30.  За бажанням групи можливе проведення курсів російської мвои за напрямками "Бізнес", "Ділова мова", "Підготовка до іспиту ТРКІ/TORFL"  або іншим.

У нашій мовній школі також можна пройти курси російської мови для іноземців у Києві. Основне завдання програми полягає у розвитку комунікативних навичок та компетенції у галузі культури. Методика навчання спирається на спеціально підібрані матеріали, поділяється на кілька рівнів: вимова, читання, розмовна мова, лист, граматика.

Окрім цього відбувається ознайомлення з правилами соціальної поведінки (етикет, перебування в гостях, телефонна розмова та інше). Штат складається з кваліфікованих носіїв, які мають великий досвід. Педагоги знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, докладно відповідають на запитання та розповідають про різні нюанси, труднощі, стандарти. За бажанням можна записатися на пробний урок.

Вартість курсів з російської мови є досить прийнятною. Ми завжди раді новим клієнтам, тому встановлюємо розумну ціну, якість проведених занять на висоті. Для полегшення процесу все відбувається російською мовою, виконується акцент на комунікативній діяльності та нормах. Ми гарантуємо ефективний результат та складання іспитів. Завдяки нам ви можете вступити до будь-якого університету, що не сподобався, не відчувати будь-яких проблем, пов'язаних з появою мовного бар'єру.

5 причин вивчати російську мову

У наші дні з'являється все більше бажаючих вивчити будь-яку іноземну мову. Наші педагоги курсів російської з нуля знайшли 5 причин, чому його варто знати:

  1. Трудність та відносна плутанина — який вибрав для вивчення цю мову, швидше за все, отримає славу завзятої та амбітної людини. Вивчення відбувається складно, але цікаво, адже не кожен одразу зрозуміє сенс фрази «всі руки не дійдуть щось зробити».
  2. Найбагатша культура – має велике значення, адже завдяки курсу російської мови для іноземців можна в оригіналі читати різних класиків, зрозуміти настрій музики, насолодитися різними виставами в театрі.
  3. Широка затребуваність - приблизно 260 мільйонів людей у ​​світі говорять на цьому прислівнику. Він є одним з найпопулярніших у Європі, для більшості майже як рідний. Майже на будь-якому континенті можна почути цю промову. Завдяки курсам російської мови для іноземців ви зможете вільно спілкуватися з носіями.
  4. Велике значення у світі – входить до однієї з основних промов ООН, використовується у розвитку інноваційних технологій та наукової сфери, використовується для розмов на космічних станціях разом із англійською. Дедалі більше закордонних політиків починають говорити цією мовою.
  5. Актуальність – великі корпорації зацікавлені у російськомовних співробітниках, адже завдяки їм для фірми відкриваються нові можливості: просування торгового ринку, співпраця з різними партнерами.

Інтенсивний курс російської мови для іноземців дозволяє за максимально короткий період оволодіти даною говіркою, почати вільно на ній говорити. А наші чуйні викладачі роблять все, щоб урок не лише був пізнавальний, а й дуже цікавий.