Головний баннер

Курс російської онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити російську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Онлайн формат: вивчення російської мови онлайн

Ця назва максимально затребувана серед громадян інших країн. Це зумовлено наступним: бажання читати класиків в оригіналі, дивитися фільми, слухати подкасти та інше. Основна причина полягає в отриманні бажаної посади, оскільки багато компаній ведуть бізнес з російськими підприємцями, за рахунок чого їм необхідні співробітники, які добре володіють цим прислівником.

Якщо у вас немає можливості відправитися в країну, щоб на місці почати вивчення, у нашій мовній школі представлені курси російської мови онлайн. Вартість занять досить демократична, при цьому їхня якість знаходиться на найвищому рівні. Викладачі є кваліфікованими носіями, відповідають на запитання, виконують докладний розбір допущених помилок, зрозуміло пояснюють інформацію, розробляють спеціальні методики, що дозволяють досягти максимально ефективних результатів.

До переваг дистанційних уроків російської мови належить таке:

  • можливість складання власного графіка занять;
  • уроки проходять у будь-якій точці світу, головне мати доступ до інтернету та комп'ютер (ноутбук, планшет, смартфон).

Надається можливість вибрати групові заняття або індивідуальний варіант, також можна записатися на пробний урок.

Корисність від навчання російської мови онлайн онлайн

Онлайн курси російської мови приносять певну користь:

  • Економія особистого часу – не потрібно витрачати час на дорогу до офісу, можна займатися сидячи у кріслі чи на улюбленому дивані.
  • Свобода пересування – оптимально підходять для людей, які часто їдуть у відрядження або ведуть активний спосіб життя.
  • Відсутність великої кількості методичок – всі матеріали повністю доступні в онлайн-форматі.
  • Інтерактивність вивчення – застосовуються різні інноваційні технології та програми, використовується зрозумілий на інтуїтивному рівні інтерфейс.

За потреби можна записатися на дистанційний урок російської мови за певною спеціальністю. Увага приділяється спеціальної термінології щодо необхідної галузі. У комплексі зі знаннями лексики та граматики відбувається вивчення слів, які можуть знадобитися у подальшій підприємницькій діяльності.

Чому навчитеся

Завдяки онлайн курсу з російської мови ви навчитеся підтримувати діалог на різні теми: спорт, погода, живопис, театр, покупки, подорожі та інше. Завдяки їм ви:

  • навчитеся правильної вимови, писемності, читання;
  • істотно розширіть особистий словниковий запас;
  • освойте правила граматики;
  • відчуваєте себе комфортно серед людей, які говорять на цьому прислівнику.

Ми надаємо всі необхідні матеріали для вивчення: книги, відео, статті та інше. Ви отримуєте не тільки теоретичні, а й практичні знання, навчаєте нові фрази та вирази, дізнаєтесь про тонкощі граматичних правил. Наприкінці кожного уроку виконується закріплення засвоєного матеріалу. Гарантуємо ефективний результат за максимально короткий час.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому російська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця