Головний банер

Курс турецької онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити турецьку мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Чому варто розпочати навчання турецької мови онлайн

Ця мова є однією з найпоширеніших у світі. Воно відрізняється гармонійністю та гарним звучанням. У нашій мовній школі можна записатися на онлайн курси турецької мови. Його викладають кваліфіковані носії, які мають великий досвід та необхідну лінгвістичну освіту.

Педагоги відповідають на питання, що цікавлять, докладно розповідають про різні нюанси і труднощі, знаходять персональний підхід до кожного учня. Вони використовують інноваційні методики та комунікативні програми, які сприяють максимально легкому та швидкому навчанню.

Чому можна навчитися

На курсах турецької мови онлайн ви навчитеся:

  • Застосовувати базові вітання, вживати та розуміти вирази та фрази, складати правильно речення.
  • Спілкуватися на різні теми: подорожі, погода, спорт та інше. Також не лише ставити, а й відповідати на запитання.
  • Розповідати про минулий день і виконані повсякденні справи.
  • Приймати участь у розмовах, не відчуваючи проблем з мовним бар'єром.
  • Купити бажаний товар без звернення до перекладача або жестів.

На онлайн курс турецької мови вказана вартість досить розумна, при цьому заняття відбуваються на найвищому рівні. Ми забезпечуємо доступ до всіх необхідних матеріалів, надаємо можливість замовити пробний урок. Ви можете вибрати груповий або індивідуальний варіант навчання (в обох гарантується ефективний результат).

Переваги онлайн формату

Головна перевага полягає у свободі переміщення: ви не прив'язані до певного місця, можна займатися у будь-якій точці Земної кулі, достатньо мати комп'ютер та доступ до мережі інтернет. Такий варіант оптимально підходить людям, які віддають перевагу активному способу життя або не бажають витрачати багато часу на дорогу.

Особлива увага приділяється розмовній мові. Викладач виправляє допущені помилки, пояснює причину їх виникнення та вирішення проблеми. Отримані знання годяться не тільки для повсякденного спілкування, а й для роботи чи навчання.

Вивчення турецької мови на курсах онлайн дозволяє раціонально використовувати особистий час, за їх допомогою можна скласти іспит, навчитися правильної вимови, освоїти граматичні правила та понад 1500 основних фраз, виразів та речень.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому турецька мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця