Головний банер

Курс української онлайн в STUDY-EXPERT

З мовним центром Study-Expert ви зможете вивчити українську мову онлайн. За допомогою комп'ютера, підключеного до інтернет, відповідного програмного забезпечення, а також за допомогою мікрофона та/або веб-камери з вами зв'яжеться ваш вчитель і проведення уроків.

Вивчення української мови в онлайн формі: як навчається із задоволенням

Останнім часом така форма навчання набирає все більшої популярності. Це обумовлено тим, що немає необхідності кудись їхати, можна займатися сидячи на улюбленому дивані в будь-якій точці Земної кулі, достатньо мати комп'ютер та вихід в інтернет.

У нашій мовній школі можна записатися на курси української мови онлайн. Ми намагаємося, щоб ціна занять була досить демократичною, а їхня якість – ; максимально високим. Вони оптимально підходять для тих, хто часто їде у відрядження або воліє вести активний спосіб життя. Пропонуються групові чи індивідуальні уроки з носіями.

Штат складається з кваліфікованих педагогів, які мають необхідну освіту та великий досвід. Вони докладно відповідають на запитання, розповідають про різні нюанси і труднощі, пояснюють причину допущеної помилки та вирішення проблеми. Вам точно сподобається досягнутий ефект, адже ви навчитеся читати, писати та говорити на цьому прислівнику.

Причини почати вчитися українською мовою онлайн

Якщо ви сумніваєтеся починати проходити курс української мови онлайн чи ні, пропонуємо розглянути низку причин, які говорять «за» його навчання:

  • Якщо ви збираєтеся жити в Україні, то вам необхідно вивчити державну мову, оскільки вона необхідна для вступу до школи та для отримання бажаної вакансії.
  • Вища освіта в цій країні відрізняється досить доступною вартістю, за рахунок чого залучає студентом з інших держав. Щоб вступити до ВНЗ, що сподобався, необхідно володіти державною говіркою.
  • Завдяки курсам вивчення української мови онлайн вам легше буде навчати болгарську, чеську, хорватську та інші європейські прислівники.
  • Ця мова відрізняється мелодійністю та красою, за рахунок чого українські пісні нікого не залишають байдужим.
  • Культура та історія країни досить самобутня, варті того, щоб поринути з головою в їхню атмосферу, наблизитися до народних традицій та таємничих обрядів.

      Завдяки навчанню ви зможете насолоджуватися поезією, книгами, фільмами в оригіналі, не звертаючись за допомогою до перекладачів, стираються всі мовні бар'єри.

Ми пропонуємо курси української мови онлайн із сертифікатом, що підтверджує завершення навчання. Ви зможете скласти іспит, спілкуватися з українцями на їх рідній мові.

Напрямки

Навчання відбувається у кількох напрямках, виходячи з побажань клієнтів. Наприклад, загальний курс підходить для дорослих, які хочуть вивчати прислівник із нуля; розмовний оптимальний для тих, хто хоче навчитися спілкуватися без вивчення правил; бізнес – якщо у вас ділові партнери в Україні він вам необхідний; туристичний – дозволяє подорожувати країною, спілкуватися з населенням.

Процес навчання відбувається цікаво та цікаво. Викладачі розробляють спеціальні програми, які дають змогу за максимально короткий термін освоїти базові навички. На заняттях також вивчаються граматичні та лексичні правила, особлива увага приділяється обраному клієнтом напрямку.

Індивідуальні заняття
Індивідуальні заняття
250 грн / 45хв
Групові заняття
Групові заняття
75 грн / 45хв
Чому українська мова зі Study-Expert?
Професійність
Висококваліфіковані викладачі
Економія
Конкурентна вартість

Зацікавила програма? Долучайся до навчання!

Наступна група стартує кожного першого понеділка місяця