Англійська мова

Чому англійська мова зі Study-Expert?
 • Невеликі групи. Індивідуальний підхід. 
 • Висококваліфіковані викладачі - філологи
 • Зручне розташування  -  м. Поштова площа
 • Конкурентна вартість навчання
 • У вартість включено основні учбові матеріали
 • Наші слухачі успішно складають екзамени IELTS та TOEFL
 • Можливість вивчення англійської в Британії та Ірландії

!!! Увага Наступна міні група (Онлайн) 6 - 8 осіб стартує:

Група А. Вівторок - 28.06.2022 з 19.00 
Уроки 2 дні на тиждень:  Вт та Чт по 90 хв. на день

 1 500 грн за 4 тижні

    Залишилось 4 місця

ЦІНИ НА КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ, КИЇВ

 

  Вартість уроку
(45 хв), грн
Кількість уроків,  
4 тижні
Вартість за місяць, грн
Уроки в міні групі
(6 - 8 студентів)
2 дні на тиждень по 90 хв
93,75 16 1 500,00
Індивідуально з укр. викладачем  250,00    Будь яка -
Індивідуально з носієм мови    400,00      Будь яка -
 

Розклад:

- Заняття проводяться у всі дні тижня. Початок занять можливий з 8.00 до 21.00.
- Більшість занять у ранішній час проводиться o: 8.30, 9.00, 9.30,10.00, 10.30,11.00 ; у вечірній час o: 18.00, 18.30, 19.00, 19.30.
- Стандартна інтенсивність занять – 2 рази на тиждень по 90 хвилин.
- При бажанні слухача/групи інтенсивність може бути змінена в будь-який бік. За бажанням групи можливе проведення курсів англійської мови за напрямками "Бізнес", "Ділова мова", "Підготовка до іспитів IELTS/TOEFL"  або іншими без зміни ціни.

Вільно заговорить англійською, освоїть лексику та тонкощі граматики — цілком вирішуване завдання. Якщо потрібний реальний результат, то робити вибір варто обдумано і підходить до процесу навчання з усією серйозністю. Багато хто підбирає курси англійської мови Київ під керівництвом досвідченого педагога, і це правильно.

Сучасна школа англійської мови Study-Expert пропонує отримати знання всім охочим. Величезний вибір навчальних програм людей різних вікових категорій. Спілкування з носіями англійської допоможе швидше освоїти правила побудови речень, навчить вимовляти слова правильно. Відвідування мовної школи, яка практикує сучасні навчальні методики, дозволить легко подолати мовний бар'єр.

Які мають бути найкращі курси англійської мови?

Стандартні навчальні матеріали містять багато зайвої інформації, що знижує результативність навчання. Мовний центр Study-Expert пропонує навчальні програми, засновані на ретельно підібраному посібнику, ефективні методики, за допомогою яких кожен дорослий зможе швидко вивчити англійську мову, володіючи ним на високому рівні.

Чому курс англійської мови — це найкращий і найпростіший спосіб вивчити мову? Це має кілька вагомих аргументів:

 • Заняття проводять кваліфіковані викладачі, які мають величезний досвід у навчанні студентів різного рівня знань.
 • Постійне спілкування з викладачами, носіями та іншими учнями допоможе покращити розмовну англійську.
 • Програма складається безпосередньо під цілі та бажані терміни навчання слухача.
 • Перед початком занять можна пройти тестування, відвідати пробний урок та підібрати найбільш підходящий курс.
 • Можливість вибрати оптимальний графік зайнятий з доступною вартістю.

У мовній школі висококваліфіковані викладачі допоможуть освоїти англійську вимову та написання слів. Отримані знання стануть у нагоді для високооплачуваної роботи, працевлаштування в іноземну фірму, стануть підмогою у навчанні, подорожах та повсякденному житті.

Особливості курсу для початківців

Кожне заняття — це цікавий процес, тут немає занудних лекцій. Міни групи формуються у різних форматах від 2 до 8 студентів. Початковий курс англійської мови проходить в аудиторіях нашої школи або Онлайн (Zoom/Google Meets/Skype) від двох днів на тиждень. Викладачі пропонують слухачам долати труднощі разом, не зациклюючись на зроблених помилках.

Індивідуальні заняття для новачків підійдуть дорослим, які ніколи не навчали англійської мови. Почати навчання англійською можуть і те, хто вивчав мову давно, з'явилася можливість чи бажання розпочати з нуля. Студентам пропонуються різні додаткові способи отримання знань: це розмовні зустрічі — обговорення, доступ до онлайн-бібліотеки.

У чому переваги навчання за інтенсивною методикою?

Особливість інтенсивності — це регулярність відвідування занять, швидкий спосіб покращити знання незалежно від поточного рівня. Інтенсивні курси англійської мови включають місячні, семестрові та річні програми. Займатися потрібно з періодичністю 3-5 разів на тиждень, навчання триває щонайменше 60 хвилин або академ. пару 90 хвилин.

Основними перевагами інтенсивних курсів англійської є:

 • максимальне занурення у природне середовище спілкування;
 • стандартна програма освоюється вдвічі швидше;
 • безперервність практики допомагає легше засвоювати новий матеріал, запам'ятовувати слова та фрази;
 • це один з найефективніших методів освоєння англійської мови в найкоротший термін.

Завдяки інтенсивним курсам англійської мови багатьом вдається опанувати загальну базу та досягти значних результатів. Більш глибоке оволодіння англійською вимагає більшого часу, а також постійного вдосконалення навичок.

 

Скільки коштує курси англійської мови

На вартості навчання позначається кілька ключових факторів: формат (групові заняття чи індивідуально, онлайн чи очно), інтенсивність занять. Ми намагаємося, щоб вартість уроків була максимально розумною з високою якістю. Проходячи курси англійської мови, слухачі платять не просто за цікаве проведення часу. Центр гарантує очевидний результат.

Ознайомитись з актуальним розкладом та дізнатися, які ціни на курси англійської мови можна безпосередньо на сайті школи Study-Expert або за телефоном.